سوال و جواب

در این قسمت می توانید سوال و جوابهایی در مورد محصولات ما مشاهده فرمایید. توجه نمایید که سوالات مطرحی شما حتماً می بایست در مورد نرم افزارهای ما باشد، در غیر اینصورت به آنها پاسخ داده نخواهد شد.
نمایش سوالها و جوابهای مربوط به :


ســوال : برنامه فرهنگ لغت هوشیار جامع بر روی سیستم من به کندی اجرا می شود. چرا؟
جــواب : احتمالاً سرعت سیستم شما پایین است. جهت دستیابی به سرعت بهتر می توانید برنامه را بصورت کامل نصب کنید که جهت یافتن معنی لغت نیازی به جستجو در سی دی نباشد.
در ضمن میتوانید از سایت www.hooshyar.com نیز جهت استفاده رایگان از برنامه استفاده نمایید.

ســوال : بخش فارسی به انگلیسی چگونه فعال می شود؟
جــواب : شما می توانید در بخش انتخاب کتاب ها، کتاب فارسی به انگلیسی را انتخاب نمایید.

ســوال : بعد از نصب هوشیار جامع در ویندوز XP فونت های فارسی بهم ریخته است و امكان خواندن آنها وجود ندارد. چه باید كرد؟
جــواب : این مشكل مربوط به تنظیمات شما در ویندوز XP می باشد. برای حل این مشكل وارد Control Panel شوید و از آنجا روی آیكون Regional and Language Options كلیــك نمائیــد ســـپس بر روی گـــزینه Advanced كلیــك نمائیـــد سپــس در قسمــت Select a Language to match… گزینه مربوط را از Farsi به English - United States تغییر دهید سپس سیستم خود را Restart كنید. بعد از اجرای مجدد برنامه مشكل شما حل خواهد شد.

ســوال : آیا در اینترنت می توان از فرهنگ لغت برای معنی کردن کلمات استفاده کرد؟
جــواب : بله در صورتی می توان در اینترنت استفاده کرد که کلمه مورد نظر قابل Select کردن باشد.

ســوال : برای اینکه لغات لاتین به همراه معانی فارسی آنها را بصورت پشت سرهم پرینت بگیریم چه عملی را باید انجام دهیم؟
جــواب : ابتدا لغــات را در نــرم افــزاری مانند Word پشت ســرهم نوشته سپس لغــات را Highlight نموده و کلید F7 را فشار دهید معانی بصورت پشت سرهم به همراه خود لغات نوشته خواهد شد و قابل پرینت گرفتن خواهد بود.

ســوال : بعد از نصب فرهنگ لغت و اجرا كردن آن، آیكون مربوط به فرهنگ لغت هوشیار بعد از مدتی محو می شود و نیاز به اجرای دوباره فرهنگ لغت دارد مشكل را چگونه باید حل كرد؟
جــواب : برای حل این مشكل ابتدا به سایت www.cdcenterco.com وارد شده و در قسمت محصولات -> محصولات قدیمی -> فرهنگ لغت هوشیار جامع رفته و در بخش ارتقاء نرم افزار، فایل Upgrade را Download كرده، سپس آنرا اجرا نمایید مشكل شما حل خواهد شد.

ســوال : پس از نـصــب كــامل در وینــدوز XP هنگام اجــرای نرم افزار پیغام خطای DLL داده می شود؟
جــواب : برای حل این مشكل، به سایت اینترنتی www.cdcenterco.com مراجعه فرمائید و در بخش محصولات > محصولات قدیمی > فرهنگ لغت هوشیار آلمانی، فایل ارتقاء را Download نموده و سپس نصب نمائید.

ســوال : با فشردن کلید F9 فرهنگ فارسی به فرانسه جواب نمیدهد؟
جــواب : احتمالا سیستم شما از كلید F9 جهت اجرای برنامه دیگری استفاده می كند. شما میتوانید در قسمت تنظیمات فرهنگ لغت هوشیار، از كلید های تركیبی برای اجرای این برنامه استفاده نمایید. مثلاً Ctrl+F

ســوال : با فشردن کلیدهای F6 و F9 فرهنگ لغت آلمانی به فارسی و فارسی به آلمانی کار نمی کنند. چرا؟
جــواب : احتمالا سیستم شما از كلید F9 جهت اجرای برنامه دیگری استفاده میكند. شما می توانید در قسمت تنظیمات فرهنگ لغت هوشیار، از كلید های تركیبی برای اجرای این برنامه استفاده كنید. مثلا Ctrl+G

ســوال : من فرهنگ اسپانیایی خریداری كرده ام.‌ برای نصب روی ویندوز 2k و xp با مشكل مواجه هستم.
جــواب : متاسفانه این نسخه از فرهنگ لغت برروی ویندوز XP نصب نمی شود. شما می توانید نسخه های جدید این نرم افزار را تهیه نمایید.

ســوال : نحوه نصب و استفاده از فرهنگ هوشيار جامع در شبكه به چه صورت ميباشد؟
جــواب : مراحل نصب لغت نامه هوشيار برای استفاده شبکه (استفاده چند سيستم بطور هم زمان)
ابتدا برنامه را بر روی يکی از سيستم های شبکه بصورت کامل نصب نماييد (اين سيستم را به عنوان سرور در نظر می گيريم) سپس درايوی که برنامه داخل آن نصب شده را Share نماييد. توجه داشته باشيد که اين درايو می بايست هم امکان خواندن داشته باشد و هم امکان نوشتن (Read/Write) سپس از داخل يکی از کامپيوتر های شبکه(Station هــا) وارد درايو به اشتراک گذاشته شده می شويم و از داخل شاخه CDCenter فايل NetWork.exe را اجرا می نماييم.

ســوال : هنگام شروع نصب برنامه فرهنگ لغت جامع، صفحه بزرگ تبلیغات می آید اما صفحه كوچك خالی است. تبلیغات برگ به برگ عوض می شود ولی صفحه كوچك همچنان خالیست. چه کار می توانم انجام دهم؟
جــواب : به دلیل بالا بودن حجم اطلاعاتی که می بایست در زمان نصب روی سیستم شما کپی شود، ابتـدا تمام پنجره ها و برنامه های باز را بسته و سپــس سی دی برنامه را داخل درایو بگذارید و نصب برنامه را آغاز کنید و طی مـــدت نصب نرم افزار نیز از اجرا کردن برنامــه و یـا باز کـــردن پنجـــرها خــودداری کنید تا مراحل نصب به پایان برســـد.

ســوال : آیا می توان با فرهنگ لغت پیمان متون انگلیسی را به فارسی ترجمه کرد؟
جــواب : خیر. فرهنگ لغت پیمان، فرهنگ لغت فارسی به فارسی می باشد. برای ترجمه لغت های انگلیسی به فارسی می توانید از فرهنگ لغت هوشیار استفاده نمایید.

ســوال : پس از نصب برنامه لغت نامه جامع و انتخاب گزینه نصب بر روی هارد دیسک، در ابتدای اجرای برنامه، وجود دیسک در درایو لازم است ولی بعد از اجرا می توان دیسک را براشت، چطور می شود کلاً از قرار دادن دیسک در سی دی رام بی نیاز شد؟
جــواب : احتمالاً شما مراحل نصب را بطور كامل انجام ندادید لطفا برنامه بطور كامل انیستال نمایید سپس بصورت كامل نصب نمایید.

ســوال : آیا امكان نصب فرهنگ لغت هوشیار روی Pocket PC مقدور میباشد؟
جــواب : خیر. متاسفانه در حال حاضر در این نسخه این امكان مقدور نمی باشد.

ســوال : آیا می توانم فرهنگ لغت هوشیار فرانسه را بر روی سیستم Notebook و PC با یك كد نصب كنم؟
جــواب : خیر برای هر سیستم نیاز به یك كد ثبتی متفاوت میباشد.

ســوال : فرهنگ لغت هوشیار آلمانی روی PALM نصب می شود ؟ اگر نصب نمی شود فرهنگ لغتی دارید که این قابلیت را داشته باشد ؟ (البته با همان امکانات)
جــواب : متاسفانه در حال حاضر هیچ یك از نرم افزار های تولیدی این موسسه قابلیت نصب بر روی PALM را ندارند.

ســوال : من ویندوز دستگاه خود را متناوباً نصب مجدد می كنم. آیا در صورت فرمت شدن درایو ویندوز، با سریال و كد رجیستری قبلی می توانم مجدداًاز برنامه استفاده کنم؟
جــواب : در صورتی كه هیچیك از قطعات سخت افزاری شما تغییر نكرده باشد، شما میتوانید با همان كد ثبتی قبلی مجدداً برنامه خود را فعال نمایید ولی درصورت انجام تغییرات سخت افزاری، نیاز به دریافت كد ثبتی جدید دارید.

ســوال : من از فرهنگ انگلیسی هوشیار استفاده می كنم. آیا امكان نصب آن بر روی دو سیستم مختلف وجود دارد؟ اگر امكان دارد برای دریافت كد ثبتی دوم چه كنم؟
جــواب : امكان دریافت سه بار كد در طول سال وجود دارد. شما باید برای دریافت كد جدید مجدداً از طریق سایت اقدام فرمایید.

ســوال : برای ترجمه اختصاری متون در دیكشنری نگارش ۵ چه باید كرد؟
جــواب : لطفا به فایل Help داخل سی دی مراجعه نمایید.

ســوال : فرهنگ لغت پیمان خریداری كرده و یك بار روی لپ تاپ نصب کرده ام. حالا روی كامپیوتز منزل اجرانمی شود. چه کار كنم؟
جــواب : در صورت نصب برنامه بر روی یك كامپوتر جدید، نیاز به دریافت كد ثبتی جدید دارید كه می توانید كد ثبتی جدید را از طریق وب سایت و یا تلفن از ما دریافت نمایید.

ســوال : چگونه مي توان از نرم افزار فرهنگ لغت هوشيار ۵ يا ۶ بدون سي دي استفاده كرد؟
جــواب : براي انجام اين كار، همانطوري كه در بروشور بسته نرم افزار شما توضيح داده شده بايد فايل زير را از زير شاخه مورد نظر اجرا نمائيد:
CD-ROM:HooshyarDatabaseCopyfile.EXE
بعد از اتمام عمليات Copyfile.EXE، شما مي توانيد از فرهنگ لغت بدون سي دي استفاده نمایيد. در صورتي كه به هر علت برنامه Copyfile.EXE نتوانست كار خود را به اتمام برساند سه فايل ديگري كه در كنار فايل مورد نظر است را داخل شاخه Hooshyar كپي نمائيد.

ســوال : نرم افزار هوشمند دیكشنری ۷ روی ویستا نصب نمی شود. مراحل نصب تا S/N پیش میرود، وقتی روی كلمه ادامه كلیك میكنم دستگاه Restart میشود. لطفاً مرا راهنمایی كنید.

جــواب : متاسفانه این مشكل مربوط به Vista می باشد و در صورت ارتقاء ویندوز خود به Service Pack 1 مشكل شما حل خواهد شد.

ســوال : نرم افزار نمی تواند 'اوملات' را تشخیص بدهد. لطفاً راهنمایی كنید.
جــواب : شما باید در Control Panel، کی برد زبان آلمانی را اضافه کرده و در زمان تایپ از این کی برد استفاده نمایید

ســوال : فرهنگ لغت هوشیار نگارش 7.7 را نصب کرده ام، ولی هنگامی که روی تلفظ دیجیتالی کلیک می کنم پیغام Class not registered نمایش داده می شود.
جــواب : لطفا فایل داخل سی دی 1 پوشه Digital Sound را اجرا نمایید.

ســوال : فرانسه professional تهيه كردم موقع باز كردن آن cd شكست
جــواب : مي توانيد با پشتيباني تماس بگيريد و تعويض كنيد

ســوال : هوشیار آنلاین
جــواب : هوشیار آنلاین

ســوال : در ابتدای نصب فرهنگ لغت هوشیار(professinal edition) باپیغام cyclic redundency check مواجه می شوم...لطفا راهنمایی ام کنید؟
جــواب : این به این معنی است که امکان خواندن اطلاعات داخل سی دی برای کامپیوتر شما مقدور نمی باشد که یا به دلیل خرابی درایو سیستم شما است و یا ممکن است سی دی آسیب دیده باشد لطفا در صورت امکان سی دی فرهنگ لغت را برروی یک کامپیوتر دیگر نصب نمایید.

ســوال : در هنگام نصب گزینه ادامه فعال نیست
جــواب : بدلیل نبود فضای کافی برروی درایو C این اتفاق رخ میدهد لطفا کمی درایو C را خالی کنید و مجددا اقدام به نصب برنامه نمایید.

ســوال : ديكشنري فرانسه نگارش 5/2 روي 7نصب مي شود؟
.
جــواب : خير، فقط روي xp نصيب ميشود. ویندوز های 7 و ویستا مي توانيد نرم افزار خود را ارتقاء بدهيد و نگارش professional edition را تهيه كنيد.

ســوال : فرهنگ لغت professional را روي ویندوز 64bit نصب كردم ولي هوشمند آن در بعضی جاها كار نميكند.
جــواب : سیستم هوشمند ديكشنري روي ویندوز 64bit با كمي محدوديت است.

ســوال : زماني كه از سايت درخواست كد ثبتي مي دهيم جوابي براي ما نمي آيد.
جــواب : تمامی ایمیل ها ظرف چند دقیقه بصورت خودکار جواب داده میشود.اگر در inbox جوابی نیست در spam است .

ســوال : در مرحله نصب كد كنترل مي خواهد زماني كه وارد مي كنم و روي ادامه كليك ميكنم بعد از نيم ساعت هنوز هيچ تغييري ايجاد نشده است.
جــواب : موقع نصب آنتي ويروس را غير فعال كنيد و بعد از نصب آنرا فعال كنيد.

ســوال : آیا موسسه شما فرهنگ لغت برای گوشی های ویندوز موبایل و iphone دارد؟
جــواب : این موسسه در حال حاضر برای گوشی های windows mobile و iphone دیکشنری تولید نکرده است و لی شما میتوانید بصورت رایگان از سایت www.hooshyar.com نیز جهت استفاده از برنامه در گوشی های خود استفاده نمایید.

ســوال : سی دی دیکشنری professional را خريداري كردم CD1 روي سيستم نصب شده ولي CD2 نصب نمي شود.
جــواب : شما مي توانيد از داخل CD1 دايركتوري Digital sound را باز كنيد و يكي از sound هاي آن را install كنيد.

ســوال : فرهنگ لغت professional با موفقيت روي سيستم نصب شد و برنامه اجراء شد. ولي روي آيكون ديكشنري روي desktop كليك مي كنم تا برنامه باز شود پيغام مي دهد كه برنامه در حالت اجراء است
جــواب : كنار آيكون ساعت نمايش روي toolbar ديكشنري هوشيار را كليك كنيد تا برنامه اجراء شود و موقع خارج شدن از برنامه در قسمت صفحه اول ، روي قسمت( خروج كامل) از برنامه كليك كنيد.

ســوال : سلام. من فرهنگ لغت هوشیار اسپانیایی ۳ دارم. متاسفانه قادر به نصب آن بر روی مک بوک اپل خود نیستم. آیا مشکل از سیستم من است یا فرهنگ لغت؟ آیا نسخه جدیدتری وجود دارد که قابلیت نصب بر روی مک بوک را داشته باشد؟
جــواب : متاسفانه در حال حاضر هیچ یک از محصولات این موسسه برروی سیستم عامل اپل نصب نمی شود پیشنهاد میگردد از سایتwww.hooshyar.comبصورت رایگان استفاده نمایید.

ســوال : کامپیوتر من cd یا dvdنمی خواند باید چکار کنم؟
جــواب : میتوانید از نگارش های Business استفاده نمایید.

ســوال : برنامه اجرا نمیشود وطلب فونت New Times Roman farsi2میکند که ندارم
جــواب : نرم افزار های قدیمی این موسسه قابلیت نصب بروی ویندوز های 7 و ویستا را ندارند و این پیغام به همین دلیل است پیشنهاد می شود نروم افزار خود را به نگارش جدید ارتفای دهید.

ســوال : با سلام
من بر روی سیستم عامل win7 فرهنگ لغت نگارش حرفه ای را نصب می کنم در ابتدای نصب بعد وارد کردن کد کنترل اخطار میدهد که کد کنترل اشتباه است و دوباره سعی کنید ... این مشکل چیست لطفا" مرا راهنمایی نمایید.
جــواب : این احتمال وجود دارد که کد چاپ شده پشت سی دی با بعضی از سیستم ها سازگار نباشد خواهشمند است ضمن تماس با موسسه درخواست کد دیگری جهت نصب برنامه نمایید.

ســوال : چگونه باید ثبت نام نرم افزار هوشیار نگارش 6 راانجام دهیم؟
جــواب : لطفا جهت دریافت کد ثبتی بهوب سایتموسسه مراجعه نمایید

ســوال : سلام.من فرهنگ لغت هوشیار فرانسه رو تهیه کردم اما متاسفانه قسمت تلفظ دیجیتالیش مشگل داره و قسمت صدای طبیعی هم پخش نمی شود.لطفا راهنمایی کنید.با تشکر
جــواب : لطفا از داخل دی وی دی صدای دیجیتال را نصب نمایید

ســوال : سلام،من کامپیوتری جدید خریدم با ویندوز ۷ ولی‌ نمیتونم برنامهٔ هوشیار ایتالیایی رو روش نصب کنم

۱.می‌خواستم ببینم این برنامه روی ویندوز۷ قابل نصب است

۲.برای نصب برنامه آیا به کد جدید نیازمندمجــواب : نگارش های قدیمی قابلیت نصب برروی ویندوز های 7 رت ندارند لطفا نرم افزار خود را به نگارش جدید ارتقای دهید.

ســوال : من برنامه دیکشنری فرانسه ورژن 3 را روی ویندوز 7 نصب کردم ولی خطای dll می دهد و فایل ارتقا را از قسمت محصولات قدیمی دانلود کردم ولی پس از اجرا پیغام می دهد که دیکشنری یافت نشد لطفا راهنمایی فرمایید.
جــواب : متاسفانه امکان نصب نسخه های قدیمی برروی ویندوز 7 وجود ندارد.

ســوال : سلام,برای ارتقاء نرمافزار کجا باید کلیک کرد؟
جــواب : درصورتیکه مقدار تغییرات اندک باشد میتوانید ارتقای نرم افزار را بصورت فایل از سایت دریافت نمایید ولی چنانچه میزان تغییرات زیاد باشد میتوانید با مراجعه به محل موسسه نرم افزار خود را ارتقای دهید.

ســوال : من نرم افزار آلماني به فارسي دارم.مي خواستم ببينم اين نرم افزار بر روي چند رايانه مي توان نصب كرد ؟ آيا تعداد محدود است يا نه ؟
جــواب : نگارش های حرفه ای محدودیت نصب ندارند.

ســوال : من نسخه حرفه ای رو روی ویندوز7 نصب کردم و تا آخر هم نصب شد ولی موقع اجرا یک پنجره ای باز میشه و میگه diccore باز نمیشه و register نشده است ، مشکل چیست؟
جــواب : لطفا از داخل دی وی دی مربوطه یکی از صدا های دیجیتال را نصب نمایید و یا از مسیر زیر فایل ارتقا را دریافت نموده و نصب کنید.
http://www.cdcenterco.com/files/DicPatchPro.exe

ســوال : ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما .

من فرهنگ لغت هوشیار نسخه حرفه ای آلمانی به فارسی رو بر روی ویندوز 7 نصب

کردم اما بعد از اجرای برنامه پیغام خطا به این شکل : OLE eror 80045039 می دهد.

بعد از کلیک روی دکمه ok از برنامه خارج میشود و برنامه اجرا نمیشود.

ویندوز من 64 بیتی است .

چگونه این مشکل رو برطرف کنم ؟

متشکرم

چ
جــواب : لطفا از مسیر زیر فایل ارتقا را دریافت نموده و نصب کنید.
http://www.cdcenterco.com/files/DicPatchPro.exe

ســوال : با سلام، خواهشمند است توضیح دهید که برای نصب نرم افزار "کد کنترل" و "کد تخصصی" را از کجا باید بدست بیاورم.
جــواب : درصورتیکه شما بسته اورژینال را خریداری کرده باشید این شماره ها در داخل جعبه موجود است

ســوال : فرهنگ لغت من قبلا خوب کار می کرد اما الان وقتی نصب میشود قسمت حالت هوشمند را هم فعال میکنم همه تنظیمات هم انجام میدهم اما حالت هوشمند جواب نمی دهد.
جــواب : با توجه به قدیمی بودن محصول ممکن است سیستم هوشمند در برنامه های جدید کار نکند لطفا جهت ارتقای محصول خود اقدام نمایید.

ســوال : سلام من نسخه pro edition فرانسه رو خریداری کردم وچندین بار سعی کردم روی PC و لپ تاپ شخصیم که سیستم عاملشون win 7 ultimate (x64 هست نصب کنم ام اما بعد از وارد کردن کد کنترل پنجره به حالت انتظار میره و حتی اگر چند ساعت منتظر بمونم هیچ تغییری ایجاد نمیشه وبا زدن هر کلید پیغام not responding ظاهر میشه. لطفا راهنمایی کنید. ممنون.
جــواب : لطفا آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید و مجددا اقدام به نصب بفرمایید.

ســوال : من فرهنگ لغت هوشیار ویرایش تخصصی را خریده ام. آیا می توانم آن را روی مک اینتاش نصب کنم؟
با تشکر.
جــواب : بزودی نسخه های فرهنگ لغت با قابلیت نصب بروی mac به بازار عرضه خواهد شد.

ســوال : آیا میتوان فرهنگ لغت فرانسه را روی موبایل با سیستم عامل آندروید هم نصب کرد؟
جــواب : به زودی نسخه جدید آن با قابلیت نصب بروی آندروید به بازار عرضه خواهد شد.

ســوال : سلام ، هنگام نصب فرهنگ لغات نسخه حرفه اى وقتى کد مندرج در پشت پک رو وارد مى کنم کلید ادامه نصب همچنان غیر فعال میماند و نمیگذارد برنامه رو نصب کنم مشکل چیه؟
جــواب : درایو C شما بیش از اندازه پر است لطفا آنرا کمی خالی کنید و بعد اقدام به نصب نمایید.

ســوال : من نگارش حرفه ای رو روی ویندوز 7 home premium 64bit کامل نصب کردم ولی برای تلفظ میگه صدای دیجیتال نصب نیست در حالیکه من همه رو کامل نصب کرده ام و کامپیوتر و ویندوزم هم هیچ مشکلی ندارند. مشکل از کجاست؟
جــواب : در داخل سی دی شما دایرکتوری بنام Digital Sounds وجود دارد یکی از صدا های دیجیتال آنرا نصب نمایید.

ســوال : سلام من برنامه زو نصب کردم ولی سیستم هوشیارش کار نمی کنه.چجوری می تونم add onsهای firefox و chromرو نصب کنم.
جــواب : لطفا فایل ارتقا سیستم هوشمند را از سایت دانلود نمایید.
http://dl.cdcenterco.com/hooshyar/ModUpd.exe

ســوال : آیا پس از نصب ویندوز جدید و پس از نصب دوبارهٔ هوشیار , می‌توان از کد فعال سازی برای بار دوم استفاده کرد؟
جــواب : بلی، شما می توانید ای کد را به تعداد نا محدود بر روی همون سیستم نصب نمایید حتی اگر ورژن ویندوز تغییر کرده باشد.

ســوال : آيابرنامه اي هست (ديكشنري) قابل نصب برروي گوشي نوكيا باشد باقابليت تلفظ باشد؟
جــواب : بله در صفحه نگارش های موبایل این برنامه موجود است

ســوال : بادرودچندسال پیش فرهنگ لغت فارسی به فارسی (پیمان )از شما خریداری کردم حدود2سالی ازآن استفاده نکردم.الان میخواهم روی لپ تاپ نصب نمایم اجرا نمی شود!په راه حل ساده ای پیشنهاد میکنید؟
جــواب : با توجه به قدیمی شدن این محصول پیشنهاد می گردد این نرم افزار را به نگارش جدید ارتقای دهید

ســوال : سلام من نسخه تخصصی پزشکی را دانلود کردم و موقع نصب این پیغامو میده و دیگه ادامه نصب انجام نمیشه

Hooshyar_EN_PR_117(اینو نصب کردم نشد)

CRC failed in HData.pak
Unexpected end of archive
جــواب : برنامه بصورت کامل دانلود نشده لطفا مجددا برنامه را دانلود نمایید.

ســوال : هنگام تایپ تو قسمت انگلیسی به فارسی با همچین اروری مواجه میشم
type Tbl;cannot this operation on a closed dataset
راه حل ؟
جــواب : لطفا مجددا برنامه را از سایت دانلود و نصب نمایید.

ســوال : سلام
نسخه اندروید دیکشنری فنی مهندسی هوشیار ژوبین به بازار عرضه شده، که امکان خرید داشته باشیم؟ چون واقعا محصول بی نظیری است من نسخه قدیمی اش را استفاده کردم و دارم که امکان نصب روی گوشی های جدید را ندارد. ممنون میشم اگر نسخه جدید مخصوص آندروید را فراهم نمایید..
جــواب : نگارش های اندرویدی فرهنگ لغت هوشیار تولید شده و شما می توانید آنها را از لینک زیر دانلود نمایید.
href=\"http://www.cdcenterco.com/prodetail.php?id=00056\">http://www.cdcenterco.com/prodetail.php?id=00056

ســوال : ایا لغت نامه هوشیار 9 بر روی ویندوز RT تبلت ماکروسافت قابل نصب است؟با تشکر از نرم افزار خوبتون
جــواب : متاسفانه در حال حاضر برای نگارش های ویندوز RT محصولی توسط این موسسه تولید نشده ولی نگارش های آندروید و ios برای تبلت ها موجود است.

ســوال : با عرض سلام.
می خواستم بدانم نسخه ی دانلود با نسخه ای که می فروشید یکسان است؟!!! ممنون میشم جوابمو بدین
جــواب : بله یکسان هست و در نسخه خریداری شده علاوه بر دریافت محصول به صورت فیزیکی کد فعالسازی محصول را هم دریات می نمایید.

ســوال : با سلام و احترام. بنده هوشیار روسی رو از طریق اینترنت نمیتونم فعال کنم و فقط با این پیغام مواجه میشم . میشه بفرمایید باید چه کار کنم؟
HTTP/1. 1 406 Not Acceptable
جــواب : قبل از فعالسازی فایل ارتقای را از مسیر زیر دانلود نصب نمایید.

http://www.cdcenterco.com/files/DicPatch9UUA.exe


اگر شما هم سوالی دارید می توانید آن را از ما بپرسید.
برای پرسیدن سوال خود « در اینجا » کلیک کنید.
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مؤسسه فرهنگی هنری لوح فشرده است
Copyright © 2011 Lohe Feshordeh Co. All Rights Reserved